€ 1600 brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna od zaraz Poczdam 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2020 20:33

Pomoc kuchenna potrzebna do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Poczdamie 2020 dla Polaków aktualne od zaraz. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 1600 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomoc kuchenna dla firmy sprzedającej diety pudełkowe;
  • zadaniem będzie dokładne przyjmowanie dań;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów, obsługa urządzeń kuchennych, pakowanie już gotowych produktów, foliowanie ich oraz etykietowanie itp.

Wymagania:

  • umiejętność wykonywania różnych zadań;
  • elastyczność;
  • punktualność;
  • chęć podnoszenia swoich umiejętności;
  • atutem będą zgłoszenia od studentów dietetyki, a także osób, które hobbistycznie podchodzą do obliczania zapotrzebowania kalorycznego itp.;
  • odpowiedzialne i dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • umowę próbną;
  • szkolenie pracownicze;
  • dla osób najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy;
  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna, 01/2020 Poczdam

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-jako-pomoc-kuchenna-poczdam/

Nr ogł.: 3655e1c9a2a936fd