€ 13,00 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz pakowanie czekoladek Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2020 21:08

Bez doświadczenia poszukiwane od zaraz pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6 osób albo 3 pary.

Zadania na stanowisku:

  • praca w manufakturze słodyczy przy produkcji wyrobów czekoladowych;
  • zadaniem będzie pakowanie czekoladowych pralinek do opakowań;
  • przeprowadzanie bardzo dokładnej kontroli jakości.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie zadań;
  • spostrzegawczość;
  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie;
  • zdyscyplinowanie;
  • chęć wykonywania pracy monotonnej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur na mc od osoby albo 250 Eur na mc od pary;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z tytułem wiadomości: Praliny Lipsk07/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-w-lipsku/

Nr ogł.: 155efb36ef084ab

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.