€ 2000-2800 brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie RTV od zaraz Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2020 18:30

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zatrudnienie w Bremen bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2000 – 2800 € brutto na mc – wysokość wynagrodzenia będzie ustalana indywidualnie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem, pakowanie ich oraz wysyłanie;
  • przyjmowanie dostaw, czyli sprawdzanie zgodności, liczenie i rozmieszczanie w obrębie magazynu;
  • obsługa skanera i wózka;
  • dbanie o porządek i wykonywanie innych zadań, które będą zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zaleta będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • zakwaterowanie w cenie 450 € od pary na mc;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. Należy podać także informację o dyspozycyjności, doświadczeniu i znajomości języka niemieckiego.

CV w j. polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-par-na-magazynie-hurtowni-rtv-bremen/

Nr ogł.: 8665f6a16ce05477