€ 4000-15000 PLN

Bez języka od zaraz sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek 2019 Bad Friedrichshall

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Friedrichshall
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 22:31

Do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek poszukiwane osoby chętne podjąć zatrudnienie od zaraz. Oferta bez znajomości języka w Bad Friedrichshall z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorze truskawek.

Lokalizacja: Bad Friedrichshall.

Wynagrodzenie: 4000 – 15000 PLN miesięcznie.

Start: od ok. 20 kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek na polu o powierzchni ok. 10 ha albo pod tunelami foliowymi o takiej samej powierzchni.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej przy zbieraniu owoców.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej;
  • atrakcyjne  wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Niemiec.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane ofertą pracy, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 504 736 074.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2019-bad-friedrichshall/

Nr ogł.: 3555ca5d7e35e784