€ 11,25 brutto/h

Bez języka od zaraz oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B UBER Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2019 22:48

Do Berlina potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech jako kierowca kat.B. Zatrudnienie w Uberze bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 11,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca z aplikacją UBER;
  • zadaniem będzie przewożenie osób prywatnych.

Wymagania:

  • możliwość pracy na zmiany (różne godziny pracy);
  • doskonała organizacja;
  • punktualność;
  • bez nałogów;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • wysoka kultura osobista i umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi;
  • od minimum 2 lat posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • dobra orientacja w terenie;
  • gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • prace na okres próbny z możliwością zatrudnienia na stałe;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zakwaterowanie w cenie 350 Eur miesięcznie;
  • samochód służbowy i karta paliwowa;
  • smartfon;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Kierowca kat. B – Uber, Berlin 03/2019”.

CV w języku niemieckim przyspieszy rekrutację.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-kierowcy-kat-b-bez-znajomosci-jezyka-uber-berlin/

Nr ogł.: 3035cafa1bed0475