€ 2300 brutto/mc

Bez języka Niemcy praca w Berlinie dla par na magazynie słodyczy od zaraz w hurtowni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2020 20:57

Bez doświadczenia potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech magazynie słodyczy. Zatrudnienie w hurtowni z Berlina dla par bez języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomoc magazyniera;
  • pracownik będzie zbierał produkty zgodnie z zamówieniem, a także pakował, naklejał etykiety oraz współpracował z firmą logistyczną, czyli przyjmował dostawy, wydawał przesyłki, aktualizował dane w komputerze itp.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zmotywowanie;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość j. niemieckiego;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pracę od zaraz;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € od pary albo 200 € od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz rekrutacyjny na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-dla-par-na-magazynie-slodyczy-bez-jezyka-od-zaraz-w-berlinie/

Nr ogł.: 9735f2175c82d3e9

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.