€ 1400 mc

Bez języka Niemcy praca sezonowa przy zbiorach owoców i warzyw 2021 w Jorku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jork
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2021 19:29

Możliwa do podjęcia sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie na wakacje 2021 w Jorku przy zbiorach owoców i warzyw. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jork.

Wynagrodzenie: 1400 € na mc.

Start: sezon 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa przy zbiorach owoców, takich jak: jabłka, gruszki, truskawki, borówki i czereśnie, a także warzyw – szparagów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • sprawdzonego pracodawcę.
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy sezonowej w Niemczech, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę: www.pro-suma.com/kwestionariusz-osobowy/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-2021-bez-jezyka-przy-zbiorach-jablek-truskawek-borowek-szparagow-itp-jork/

wyświetleń: 655, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 437600971e97f54a