€ 12,50 euro/h brutto

Bez języka Niemcy praca od zaraz na magazynie z obuwiem Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2017 00:56

Możliwość podjęcia zatrudnienia na magazynie obuwniczego sklepu internetowego z Berlina. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla 2 Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniem paczek do wysyłki
  • zadaniem pracownika będzie obsługa systemu, aktualizacja baz z danymi oraz prowadzenie dokumentacji
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • pracowitość i odpowiedzialność
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • dostępność od zaraz
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • pełna samodzielność
  • sumienne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta
  • zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie z okresem próbnym oraz perspektywą przedłużenia współpracy
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • bezpłatne dojazdy do pracy i z powrotem

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy zachęcamy do wysyłania aplikacji z tytułem w postaci: „Magazyn z obuwiem sportowym – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-berlin/

Nr ogł.: 9165980ed7832506

2 komentarze aby “Bez języka Niemcy praca od zaraz na magazynie z obuwiem Berlin 2017”

  1. Jestem zainteresowana panstwa oferta z chlopakiem posiadamy doswiadczenie w komisjonowaniu. Prosimy o kontakt 517903212

  2. A ponadto znam jezyk komunikatywnie 517903212

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.