€ 1400 netto mc

Bez języka Niemcy praca od zaraz jako pomoc kuchenna Monachium 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 października 2019 22:09

Z bezpłatnym zakwaterowaniem możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w Monachium bez języka, a także bez doświadczenia.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 1400 Eur netto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • prace pomocnicze na kuchni – pomoc w przygotowywaniu potraw do szwedzkiego stołu oraz dań z karty;
  • przygotowywanie składników, dbanie o czystość na stanowisku pracy, obsługiwanie urządzeń kuchennych oraz praca na zmywaku itp.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • doskonała organizacja;
  • samodzielność;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • chęć podjęcia pracy na stałe.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dokładne szkolenie pracownicze i wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • możliwość pobierania zaliczek do 150 Eur raz w tygodniu;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem odpowiedniego tytułu: Pomoc kuchenna, Monachium od października 2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-jako-pomoc-kuchenna-bez-jezyka-monachium/

Nr ogł.: 885d9b921194af2

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.