€ 13,00-14,50 brutto/h

Bez języka Niemcy praca na magazynie odzieży dla par od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2020 18:10

Dla par aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie odzieży. Zatrudnienie w Hamburgu bez języka dla magazynierów z zakwaterowanie zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,00 – 14,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień, zabezpieczanie ich oraz pakowanie i wysyłanie;
  • rozładowywanie dostaw, kontrolowanie towarów i rozkładanie towarów na półkach w magazynie;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • współpraca z innymi działami, firmami oraz kurierami;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • energiczność;
  • zaangażowane i sumienne wypełnianie zadań;
  • chęć wykonywania pracy w systemie dwuzmianowym;
  • samodyscyplina;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • niemiecką umowę;
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur na mc w pokoju dwuosobowym albo 300 Eur na mc w pokoju jednoosobowym;
  • pierwszą umowę podpisywaną na 6 miesięcy z opcją jej przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Magazyn odzieżowy Hamburg 04/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-odziezy-hamburg/

wyświetleń: 679, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8215e87537f62d26