€ 2900 brutto/mc

Bez języka Niemcy praca kierowca kat.B od zaraz jako dostawca zakupów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 maja 2021 00:16

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie od zaraz z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem w Kolonii jako dostawca zakupów.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca zakupów.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako dostawca w delikatesach internetowych;
  • pracownik przyjeżdża rano do pracy, ustala sobie trasy albo korzysta z tej opracowanej przez system, a następnie pakuje towar na samochód;
  • zakupy należy dostarczać pod drzwi;
  • pracownik będzie również pobierał opłaty – przeważnie płatności są kartą.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • bardzo dobra orientacja w terenie;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • punktualność;
  • mała liczba punktów karnych.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem, świadczeniami socjalnymi oraz płatnym urlopem;
  • kombinezon do pracy z logo;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • szkolenie pracownicze oraz trening;
  • pracę od zaraz;
  • darmowe zakwaterowanie w pensjonacie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/05/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-kolonia/

Nr ogł.: 28608c113b19158

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.