€ 10,50 euro/h brutto

Bez języka Niemcy praca fizyczna sortowanie odzieży od zaraz 2017 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2017 00:35

Poszukujemy osób do zatrudnienia w Düsseldorfie 2017 przy sortowaniu ubrań używanych. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu odzieży używanej pod względem jakości oraz rodzaju
  • zadaniem pracownika będzie samodzielne wykonywanie zadań w szybkim tempie oraz wyrabianie norm dziennych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć do podjęcia pracy
  • zręczność
  • szybkie uczenie się
  • pracowitość i sumienność
  • znajomość rodzajów ubrań
  • pełna samodzielność na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w hotelu dla pracowników lub w wynajętych mieszkaniach odpłatnie
  • wysokie zarobki
  • samodzielność na stanowisku
  • zatrudnienie w Niemczech na dłuższy okres dla najlepszych
  • pakiet świadczeń socjalnych, także na dzieci
  • szkolenia z zasad BHP

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem ” fizyczna-sortowanie/06/2017″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-ubran-od-zaraz-dusseldorf/

wyświetleń: 1354, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 359595255c57a35f

2 komentarze aby “Bez języka Niemcy praca fizyczna sortowanie odzieży od zaraz 2017 Düsseldorf”

  1. Serdecznie witam jestem zainteresowana praca w sortowaniu odzieży .pracuje jako opiekunka w niemczech .ale podopieczni są zbyt agresywni .psychicznie wykańcza ja chcę zmienić pracę dlatego .zależy mi stalej pracy i raczej chcialabym z korzystać z własnego mieszkania za odpłatnością z mojego wynagrodzenia.Jestem zmeczona raczej psychicznie nie fizycznie opieka .Proszę o kontakt.jjeśli zwolni się miejsce z góryddziękuję .Komunikatywny j.niemiecki.Jestem osoba zaradna, komunikatywna, otwarta .Znajomość j.nemieckiego dobry komunikatywny .Wiem ze w tejchwili nie miejsc w tej bbranżyale jakby ssię zwolnila miejscepproszę o kontakt.
    Z powazaniem Danuta Mazurek

  2. Witam ponownie chcialabym zostawić swój nr do kontaktu :
    537 820 831
    W chwili obecnej jestem w niemczech pracuje jako opiekunka .

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.