€ 12,84 brutto/h

Bez języka Niemcy praca 2019 dla par od zaraz na magazynie art. dla zwierząt Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2019 03:37

Interesująca oferta pracy w Niemczech na magazynie art. dla zwierząt. Zatrudnienie 2019 w Berlinie bez znajomości języka dla par. Oferta aktualna od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca z artykułami zoologicznymi na magazynie;
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie zamówień oraz ich pakowanie.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz;
  • przyjazne nastawienie;
  • nie wchodzenie w konflikty;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich zadań;
  • punktualność i elastyczność;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu od zaraz w cenie 300 Eur od pary + media;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • odprowadzanie składek;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • młody i zgrany zespół współpracowników.

Aplikacja:

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres:  einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech na magazynie hurtowni z art. zwierzęcymi, imię i nazwisko”.

Aplikacje grupowe należy wysyłać  w jednej wiadomości. W zgłoszeniu koniecznie trzeba zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie j. niemieckiego, posiadanym doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-art-dla-zwierzat-berlin-2019/

Nr ogł.: 6055c82aa1b57acb