€ 2560 brutto/mc

Bez języka fizyczna praca w Niemczech 2023 wykładanie towaru od zaraz sklep Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2023 21:27

Sklep z Hamburga potrzebuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech 2023. Zatrudnienie bez znajomości języka przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie darmowe zostanie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2560 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w sklepie wielkopowierzchniowym;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • dbanie o jakość produktów;
  • sprawdzanie dat przydatności;
  • dbanie o ekspozycję;
  • aktualizowanie cen;
  • wykładanie nowych towarów na półki.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • wydajność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • energiczność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • możliwość pobierania zaliczek w kwocie do 150 €;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Hamburg 05/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/wykladanie-towaru-od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-z-hamburga/

Nr ogł.: 5316446adfcefc0d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.