€ 2400 brutto + dieta

Bez języka fizyczna praca w Niemczech przy przeprowadzkach od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 marca 2019 16:14

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Ogłoszenie aktualne od zaraz w Berlinie z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik  fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2400 Eur brutto mc + dieta za każdy przepracowany dzień w wysokości 15 Eur netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna, polegająca na świadczeniu usług przy przeprowadzkach dla klientów indywidualnych oraz firm;
  • obowiązki wykonywane są w zespołach;
  • często zdarzają się wyjazdy;
  • zadaniem pracownika jest zabezpieczenie rzeczy, załadowanie ich na samochód przewozowy oraz rozładowanie i montaż na miejscu.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • pracowitość i niezawodność;
  • staranne wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie pracownicze i możliwość korzystania z niemieckich świadczeń pracowniczych;
  • umowę próbną na 3 miesiące;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz pomoc przy różnych kwestiach problematycznych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy wysłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fp/a/02/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-berlin/

Nr ogł.: 7185c9a06f92dedd