€ 12,50 euro/h brutto

Bez języka fizyczna praca Niemcy 2019 od zaraz na myjni ręcznej Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 marca 2018 00:07

Poszukujemy 2 chętnych osób do podjęcia zatrudnienia na myjni samochodowej z Poczdamu. Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu i myciu aut.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Poczdam, Niemcy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Stawka godzinowa: 12,50 euro za godzinę brutto, napiwki oraz dodatek od każdego umytego samochodu

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na ręcznej myjni samochodowej polegająca na sprzątaniu i myciu aut osobowych
  • zadaniem pracownika będzie odkurzanie, trzepanie dywaników, mycie oraz woskowanie, konserwacja plastików oraz czyszczenie tapicerki
  • obowiązkiem będzie utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra kondycja
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • dużą liczbę godzin pracy
  • możliwość dostosowania grafiku
  • pracę na pół roku

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz dopiskiem „fizyczna praca na myjni samochodowej – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-recznej-od-zaraz-poczdam/

wyświetleń: 1258, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8635aac0bc19e38d

1 odpowiedź aby “Bez języka fizyczna praca Niemcy 2019 od zaraz na myjni ręcznej Poczdam”

  1. Jestem zainteresowany. Mateusz Kulisz