€ 2250 brutto/mc

Bez języka dla par Niemcy praca produkcja zabawek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2022 21:07

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji przy montażu zabawek. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorfu bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na różnych etapach produkcji zabawek z tworzyw sztucznych;
  • pracownik będzie przygotowywał odlewy i wykonywał poprawki elementów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • montowanie części składowych na podstawie projektu;
  • pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • dokładne, zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • precyzyjność;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • sprawność manualna;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • pracę od zaraz;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • odzież roboczą;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dusseldorf/

wyświetleń: 632, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 71962cd9a53b47ea