€ 13,50 brutto/h

Bez języka dla par Niemcy praca produkcja deserów mrożonych od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2021 21:07

Na produkcji deserów mrożonych potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz., a w tym 12,50 € na godz. + 1,00 € na godz. dodatku za pracę w warunkach chłodniczych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji deserów mrożonych;
  • wykonywanie zadań produkcyjnych na każdym etapie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o ciągłość produkcyjną;
  • obsługiwanie, mycie oraz konserwowanie maszyn produkcyjnych;
  • zadaniem będzie również pakowanie gotowych produktów, a także przygotowywanie składników itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP do pracy z żywnością;
  • pełna samodzielność;
  • niezawodne oraz odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • pracę na pół roku;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia ;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • na miejscu bezpłatne zakwaterowanie;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Zgłoszenia mogą być w języku polskim należy wysyłać na adres e-mail:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja deserów, od II połowy czerwca 2021 Berlin

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-produkcji-deserow-mrozonych-od-zaraz-berlin/

wyświetleń: 473, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 29560c0a15493009

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.