€ 8,84 na godz.

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów i truskawek Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2019 03:43

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów oraz truskawek. Zatrudnienie 2019 w Bawarii bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu przez pracodawcę oraz uczciwym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bawaria.

Wynagrodzenie: 8,84 Eur na godz.

Start: brak informacji.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na plantacji rolnej przy zbiorach truskawek i szparagów.

Wymagania:

  • wytrzymałość i wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • bez nałogów;
  • preferowane będą zgłoszenia od osób, które same opłacają sobie ZUS albo KRUS, są studentami albo osobami na utrzymaniu małżonka.

Oferujemy:

  • pracę sezonową w Bawarii;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku (8:00 – 14:00) pod numerem telefonu:

0049 9423 9433 564 albo 0049 171 5511250.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowa-praca-niemcy-zbiory-truskawek-szparagow-2019-bawaria/

Nr ogł.: 2295c8277a07c27d