€ 13-16 brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki stomatologicznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 lutego 2021 20:05

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka dla sprzątaczki lub sprzątacza. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3 osoby bez języka i 1 osoba ze znajomością języka.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie ze sprzątania gabinetów oraz przetrzymywania odpadów – wykonywanie zadań musi być zgodne z BHP;
  • zadaniem będzie sprzątanie różnych pomieszczeń klinki stomatologicznej;
  • praca odbywa się z wykorzystaniem specjalnej chemii do sprzątania powierzchni medycznych.

Wymagania:

  • dokładność;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • brak alergii na chemię i detergenty do sprzątania;
  • schludność i odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • energiczność;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • pełna samodzielność;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • niemiecką umowę;
  • próbną umowę z opcją przedłużenia;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • pracę w systemie dwuzmianowym;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sprzątanie kliniki 02/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-stuttgart-2021/

wyświetleń: 570, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 76860183f849a361

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.