€ 13,00-16,00 brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki stomatologicznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 listopada 2020 23:32

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla sprzątaczek przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13,00 – 16,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6 (w tym 5 osób bez znajomości języka, a 1 z językiem).

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał całą powierzchnię kliniki stomatologicznej;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy, wietrzenie pomieszczeń, włączanie specjalnych lamp bakteriobójczych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • wysoka kultura osobista;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech;
  • pracę na dwie zmiany;
  • płatny urlop;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dla najlepszych pracowników opcja podjęcia stałej pracy.

Aplikacja:

CV oraz LM z danymi kontaktowymi oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sprzątanie kliniki 11/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-w-stuttgarcie/

wyświetleń: 504, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 365fad5d28aac3c