€ 13 - 16 brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 maja 2022 20:13

Klinika stomatologiczna szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w szukaniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie kliniki stomatologicznej – wszystkich pomieszczeń;
  • zadaniem będzie wietrzenie pomieszczeń, mycie, wycierania, odkażanie itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • samodyscyplina;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość oraz punktualność;
  • dokładność i uczynność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania;
  • zatrudnienie na pełny etat.

Aplikacja:

CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sprzątanie kliniki 06/2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-przy-sprzataniu-kliniki-stomatologicznej-stuttgart/

wyświetleń: 252, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 763628e3e2187f67

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.