€ 12,00

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z odzieżą znanej marki, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2022 18:59
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w magazynie z odzieżą znanej marki Hamburg!

Od zaraz na terenie Hamburga propozycja atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka w magazynie z odzieżą znanej marki. Oferta 2022 przy kompletowaniu zamówień.

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Szukasz lekkiej pracy za granicą na krótki okres? To oferta dla Ciebie! Wyjedź do Niemiec i zarabiaj 12€/h w międzynarodowej firmie logistycznej. W asortymencie znajdziesz ubrania, obuwie i akcesoria znanej marki odzieżowej.

CO OFERUJEMY?
· Świetną stawkę godzinową 12 €/h
· Dodatki za nadgodziny i nocki (25%), niedziele (50%) i święta (100%)
· Pracę dwuzmianową (06.00 -14.00, 14.00 – 23.00) od poniedziałku do piątku
· Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
· Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
· Wynagrodzenie zawsze na czas
· Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu
· Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
· Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech

OBOWIĄZKI
· Sortowanie
· Zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego/magazynowego
· Przygotowanie produktów do wysyłki oraz zwrotów towarów
· Pakowanie
· Przyjmowanie i wydawanie towarów
· Inne prace magazynowe m.in. tj. etykietowanie, składanie kartonów, kontrola jakości itp.

WYMAGANIA
· Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
· Gotowość do pracy w soboty, na nocki i nadgodziny (w razie potrzeby)

Chcesz wiedzieć więcej? Zgłoś się a nasz rekruter wkrótce oddzwoni! zadzwoń pod +48 12 21 33 102 🙂

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

wyświetleń: 296, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 34662cc1a1035a02