€ 15,25 na godz.

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie Kaufland Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2022 21:57

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech dla magazynierów. Zatrudnienie w Dortmundzie bez znajomości języka na magazynie firmy Kaufland. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 15,25 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie towarów do dystrybucji do sieci sklepów Kaufland w dziale artykułów suchych, chłodzonych albo mrożonych,
  • zbieranie produktów;
  • odstawienie gotowych produktów do załadunku;
  • praca z wykorzystaniem systemu słuchawkowego;
  • wykonywanie zadań na maszynach do komplementacji.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy fizycznej również w soboty i święta;
  • pełna samodzielność;
  • rzetelność;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • własny samochód.

Oferujemy:

  • pracę bezpośrednio w firmie Kaufland;
  • odpowiedzialne zadania;
  • bezpośredni przełożony, który mówi po polsku;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premia w zależności od wydajności i dodatki;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: https://bit.ly/kaufland-dortmund

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-magazynie-kaufland-od-zaraz-w-dortmundzie/

wyświetleń: 1025, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 8376265a3daa9e83