€ 2450 - 2750 brutto/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech na produkcji kremu czekoladowego od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2022 20:09

Fabryka z Kolonii szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez języka na produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2450 – 2750 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie stanowiskowe oraz z zasad BHP;
  • obsługa urządzeń;
  • wykonywanie prostych zadań przy linii produkcyjnej;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • odmierzanie składników itp.;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdyscyplinowanie;
  • punktualność i energiczność;
  • sprawność manualna;
  • sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pracę od zaraz;
  • świadczenia socjalne;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc od osoby albo 250 € na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 08/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kremu-czekoladowego-od-zaraz-koln-2022/

Nr ogł.: 31630f8d9e8f246