€ Do uzg.

Bez języka dam pracę w Niemczech na budowie dla malarzy Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2020 00:05
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
malarz pokojowy budowa2

Od zaraz także bez znajomości języka legalna praca w Niemczech na budowie dla malarzy. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla budowlańców z doświadczeniem. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: Malarz budowlany – pracownik przy wykończeniach

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac budowlanych, polegających na wykończeniach wnętrz
  • pracownik będzie zajmował się malowaniem oraz tapetowaniem pomieszczeń
  • prace wykonywane są różnymi metodami wykończeniowymi

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na budowie
  • pełna fachowość
  • zaangażowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opcję zaliczek co tydzień
  • terminowe wypłacanie pensji
  • uczciwy dodatek za prace w godzinach nadliczbowych
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie – w zależności od projektu niekiedy zamieszkanie jest darmowe

Aplikacja:

Prosimy o kontakt telefoniczny 518891884, 517017884, 517362797 lub CV przesyłać na adres mailowy rekrutacja@jobrun.pl

Zapraszamy do kontaktu.

źródło: www.jobrun.pl/malarz/

Nr ogł.: 235fe275f9016cd

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.