€ 11,25 brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz UBER Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 19:34

Ciekawa praca w Niemczech dla kierowcy kat.B bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Ubera w Berlinie aktualne od zaraz. Zakwaterowanie na miejscu zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 11,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przewożenie osób przy użyciu aplikacji;
  • odbieranie zleceń za pośrednictwem aplikacji, przyjazd na miejsce, zabieranie klientów i zawożenie ich w odpowiednie miejsce zgodnie z wyznaczoną trasą.

Wymagania:

  • bez uzależnień;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • bardzo dobra orientacja w terenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami;
  • miłe nastawienie, bezkonfliktowość;
  • możliwość pracy w różnych godzinach.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • samochód do celów służbowych, kartę paliwową oraz smartfon;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę próbną z możliwością jej przedłużenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 350 Eur miesięcznie.

Aplikacja:

CV (w języku niemieckim przyspieszy rekrutację) należy przesłać na adres:

einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „kierowca kat. B – Uber, Berlin 06/2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-kierowca-kat-b-od-zaraz-uber-berlin/

wyświetleń: 811, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2795cfe0962af00d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.