€ od 2800 brutto/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz przewóz osób Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 maja 2020 20:11

Dla kierowcy kat.B aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Norymberdze dla Polaków bez znajomości języka przy przewozie osób. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Norymberga.

Wynagrodzenie: od 2800 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przewoził osoby starsze i niepełnosprawne specjalnym samochodem;
  • praca wykonywana jest zgodnie z grafikiem;
  • obowiązkiem pracownika będzie pomoc w zajęciu bezpiecznego miejsca w samochodzie oraz przewożenie osób w odpowiednie miejsce.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • konieczność nauczenia się podstawowych zwrotów w j. niemieckim;
  • punktualność oraz terminowość;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z klientami;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • chęć przejścia kursu pierwszej pomocy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • udział w darmowym kursie języka niemieckiego;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • próbną niemiecką umowę z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • samochód służbowy;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Norymberga 05/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-przewoz-osob-norymberga-2020/

Nr ogł.: 6015ec56817a4de9