€ 2100-3800 brutto/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat. B od zaraz Uber Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 17:22

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech jako kierowca kat.B. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy przewozie osób z aplikacją Uber. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2100 – 3800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się przewożeniem osób z aplikacją Uber oraz free now;
  • do dyspozycji kierowcy będzie służbowy samochód w godzinach pracy;
  • do zadań pracownika będzie należało realizowanie kursów, a także dbanie o komfort pasażerów.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • licencja P-schien – pracodawca zapewnia pomoc w jej wyrobieniu;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • dokładne zapoznanie z obowiązkami;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • niemi8ecką umowę o pracę;
  • środki ochrony indywidualnej.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W aplikacji trzeba podać informację o dyspozycyjności, znajomości języka oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim oraz niemieckim z aktualnym zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Przewóz osób-Berlin/Uber, imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-bez-jezyka-uber-berlin/

Nr ogł.: 79260d1fa780af47