€ 2150 brutto/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z napojami Essen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 20:07

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami. Zatrudnienie dla magazynierów w Essen z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2150 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie produktów dla zamówień hurtowych;
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy;
  • przyjmowanie dostaw;
  • pakowanie produktów, a następnie zabezpieczanie;
  • generowanie listów przewozowych;
  • pracownik będzie także obsługiwał komputer i wózek paletowy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • pracowitość;
  • dokładne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • brak uzależnień;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zmotywowanie;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pakiet zniżkowy – siłownia, basen i kino;
  • umowę na okres próbny, a potem możliwość jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: neuearbeit@berlin.com z podaniem tytułu wiadomości: Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/01/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-w-essen/

Nr ogł.: 8845e0f447181d36