€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka wykładanie towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 03:09

Supermarket spożywczy z Berlina zatrudni pracowników fizycznych bez znajomości języka do wykładania towaru na półki. Oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do wykładania towaru

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • fizyczna praca na magazynie oraz hali sklepowej
  • wykładanie produktów z wózka paleciaka na półki
  • układanie produktów w odpowiedniej kolejności
  • kontrolowanie dat ważności
  • zdejmowanie przeterminowanych artykułów
  • montowanie cen

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • pracowitość
  • możliwość podejmowania zmian nocnych i dziennych
  • dobra kondycja
  • elastyczność godzinowa

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par od zaraz
  • wspólne zamieszkanie płatne zorganizowane przez pracodawcę
  • ubezpieczenie oraz składki
  • możliwość zatrudnienia na umowie bezterminowej dla najlepszych pracowników

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać z załączeniem CV na adres:
ogloszenie@wygaslo z dopiskiem: MAGAZYN

wyświetleń: 1839, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 69655baa190ed5e5

1 odpowiedź aby “Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka wykładanie towaru Berlin”

  1. Marcin i Iwona dn. 2 sierpnia 2015 @ 21:59

    Witamy. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą Pracy. Możemy podjąć prace od zaraz. Jesteśmy solidni, energiczni i sprawni. Zwracamy się z prośbą o kontakt telefoniczny 0048792574908 lub 004915144902214 oraz na maila m.m.m.z@onet.pl
    Za odpowiedz z góry dziękujemy.
    Marcin i Iwona

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.