€ 8,50 brutto/h + prowizja od umytego auta

Berlin dam fizyczną pracę w Niemczech na myjni bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: 24 listopada 2015 03:56

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie na myjni samochodowej dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy myciu samochodów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy + prowizje od umytego auta

Opis stanowiska pracy:

  • Praca wykonywana będzie na myjni bezdotykowej znajdującej się na zadaszonym parkingu centrum handlowego.
  • Obowiązkiem będzie mycie samochodów osobowych z zewnątrz i odkurzanie wnętrz, do zadań należeć będzie konserwacja plastików.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • spryt, zręczność
  • odpowiedzialność
  • elastyczność godzinowa
  • zdolność do pracy w zespole jak i samodzielnie
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • preferujemy referencje od poprzednich pracodawców
  • duża dokładność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia wynagrodzenie podstawowe plus prowizje od umytych aut
  • praca w systemie zmianowym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu: Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej, Berlin

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com
źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-berlin-na-myjni-samochodowej/

wyświetleń: 2266, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7355653d0b713458

4 komentarze aby “Berlin dam fizyczną pracę w Niemczech na myjni bez języka od zaraz”

  1. Wiram jestem zajnteresowany praca na myjni

  2. jestem zainteresowany praca na myjni, sprzątalem i mylem samochody dla auto komisu w polsce

  3. jestem zainteresowany praca na myjni samochodowej mylem i sprzatalem samochody dla auto komisu w Polsce

  4. Witam, czy oferta jest aktualna? Jestem dyspozycyjny od 04.01.2016r. Posiadam prawo jazdy+ wlasne auto. Pracowalem 2 lata na myjni samochodowej w Polsce. Mam 22 lat, bez nalogow. Moj numer 691 682 354