€ akordowe

Bawaria dam sezonową pracę w Niemczech 2015 od zaraz zbiory warzyw dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2015 20:31

Ogłoszenie skierowane dla par w Bawarii przy zbiorach warzyw z pola. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od września 2015 bez znajomości języka niemieckiego. Mile widziane doświadczenie.

Stanowisko: pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Bawaria, Niemcy

Zarobki: stawki akordowe

Obowiązki:
Praca fizyczna na polu przy zbiorach warzyw.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach
  • możliwość podjęcia pracy od września 2015
  • wytrzymałość na zmienne warunki pogodowe
  • szybkość
  • motywacja do osiągania wysokich zbiorów
  • możliwość pracy do 10 godzin dziennie
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • pracę od września 2015
  • zatrudnienie sezonowe
  • opieka polskojęzycznego koordynatora projektu
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy.

Wiadomość kontaktową należy przesłać na adres: ogłoszenie@wygasło

wyświetleń: 2229, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3315592c8fa8aea3