€ 9,50 € - 10 €/h

Barman – praca w Niemczech w hotelu blisko Rostocku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kühlungsborn
  • Wymagany stopień znajomości języka: Dobra znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 września 2016 02:15
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Barman-pouring-liquor849

Agencja IRKL dla kontrahenta z Rostocku poszukuje barmana do podjęcia pracy w Niemczech w hotelowym barze przy przygotowaniu koktajli i drinków dla gości.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Barman
Miejsce pracy: Kühlungsborn, Niemcy (blisko Rostock)

Wymagania:
– język niemiecki w stopniu dobrym,
– doświadczenie na w/w stanowisku,
– dyspozycyjność do pracy od zaraz,
– energiczność, sumienność, dokładność.

Obowiązki:
– przygotowywanie drinków oraz koktajli.

Warunki zatrudnienia:
– umowa o pracę na niemieckich warunkach,
– pełen etat: 5 dni w tygodniu, dogodne godziny pracy,
– pracodawca oferuje zakwaterowanie oraz wyżywienie,
– wynagrodzenie: 9,50 € – 10 € brutto/h,
– wsparcie w pierwszych dniach pracy,
– przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim,
– przygotowanie umów o pracę i innych formalności w j. niemieckim.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 18 września 2016 roku na adres mailowy niemcy@irkl.pl

Numer kontaktowy: 533 397 200

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

wyświetleń: 1158, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 65257d2a3941e2e1

Linki sponsorowane